Gears of War 4

Gears of War 4

Oyun piyasasının en fazla beğenilen serileri arasında Gears of War bulunuyor. Serinin yeni oyunu olan Gears of War 4, sınırsız aksiyona kaldığı yerden devam ediyor. Açık dünya olarak tasarlanan oyunlarından biri olarak sunuluyor olmasıyla beraber JD Fenix’le birlikte arkadaşlarının Del ve Kait’in ana karakterler olarak ön plana çıktığı benzersiz bir macera oyunu konumunda bulunuyor. Her anında akıcı oyun mekaniklerini hissedebilmenin mümkün olmasıyla birlikte, bir o kadar da hızlı hareketler sayesinde eşsiz bir oyun. Grafik açıdan mevcut olan güçlendirmeleriyle gerçekçilik değerini artırılmış olması, Gears of War 4 ile gelen yeniliklerden biri oluyor.

3. Şahıs Oyun Açısıyla Gears of War 4

TPS olarak adlandırılan 3.şahıs açısından oynanabilirliğe sahip olan Gears of War 4, siper sistemiyle birlikte çatışmalar boyunca ekrana aktarılan görselliğiyle beraber serinin diğer oyunlarına göre çok daha üst seviyede. Takım tabanlı savaş sisteminin de bulunuyor olmasıyla birlikte bireysel oynanabilirliğin yanı sıra, takım arkadaşlarıyla da birlikte giriş yapılabilmesi mümkün.
Gears of War 4 tek kişilik hikaye moduna sahip bölümlerinin her birinden geçerek oyun sonunu görebilmeye olanak tanıyor. Tercih edenler için hikaye modunun yanı sıra multiplayer modunda da eşsiz oldukça fark yaratan savaş ortamının hissedilebilmesi mümkün.

Ekran bölerek oynanabilirliğe sunuyor olmasının yanı sıra Horde 3.0 modunda takımlar kurularak, saldırganlara karşı atak yapılabilir.

Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi

Windows 10

AMD

İşlemci

i5 3470

Bellek

2 GB RAM

Ekran Kartı

GTX780+

Depolama

80 GB

Bellek

Direct X : 11.1

Gears of War 4 YAPILAN YORUMLAR